Вести

 • GY600SDⅥ Светло за тунел

  GY600SDⅥ Светло за тунел

  Спецификација модел No GY600SDVI50W/175W/1000W IP рејтинг IP66 светлосна големина (мм) 1000x120x215, 750x120x215, 515x120x215 Тежина (kg) 4kg, 5kg, 6kg Life 50000ч. + калено стакло По...
  Прочитај повеќе
 • Профил на компанијата

  Профил на компанијата

  Aina-4 Technologies (Shanghai) Co., Ltd. е приватна компанија со ограничена одговорност регистрирана во Шангај, Кина.Нашите канцеларии за продажба се наоѓаат во Пекинг и Шангај.Специјализирана е за истражување и развој, дизајн, производство и маркетинг на извори што емитуваат светлина и уреди за осветлување.Нашите фабрики се наоѓаат ...
  Прочитај повеќе
 • GY6530WXDLED Светло за таван/тунел

  GY6530WXDLED Светло за таван/тунел

  Спецификација Модел бр. ≥130lm/W CCT 3000K~5700K Co...
  Прочитај повеќе
 • Светло за сончев вентилатор со ноќно светло и USB кабел може да ги полни мобилните или светилките за итни случаи

  Светло за сончев вентилатор со ноќно светло и USB кабел може да ги полни мобилните или светилките за итни случаи

  Основна спецификација Име на производ Соларна вентилаторска светлина со ноќна светлина Место на потекло Кина Име на бренд Aina Lighting Број на модел AN-HS-198 Примена Хотел, отворено, гаража, IP оцена за домаќинство IP65 Гаранција (година) 2-годишна работна температура (℃) -30 -40 Сертификација EMC, RoHS, ...
  Прочитај повеќе
 • реклама за надворешно ѕидно светло

  реклама за надворешно ѕидно светло

  Спецификации Моќност 50W±5% Диода што емитува светлина 100 парчиња*SMD3030 Светлосен флукс 5000-5500lm Светлосен ефект 100-110lm/w Температура на боја 3000K/4000K/6000K Индекс на рендерирање на боја Volt-50V/70 60HZ Фактор >0,95 Eta >87,5% Сер...
  Прочитај повеќе
 • Глава за гласовна ламба

  Глава за гласовна ламба

  Гласа за гласовна ламба 1, Преглед на производ Безжична интелигентна глава за гласовна ламба, директна гласовна контрола, нема потреба да се поврзувате на Интернет, нема потреба да поврзувате други уреди.ABS материјал, може да се поврзе со LED светилки, штедливи светилки итн. 2、Детали за производот Влез AC110-220V Опис...
  Прочитај повеќе
 • 1080LXSD тунелско светло

  1080LXSD тунелско светло

  1、Преглед на производот Тунелите се посебни делови од висококвалитетни автопати.Кога возилата влегуваат, поминуваат и излегуваат од тунелот, ќе се појават низа проблеми со видот.За да се прилагоди на промените во видот, потребно е да се постави дополнително електрооптичко осветлување.Тунелските светла се специјални светилки м...
  Прочитај повеќе
 • 290FG тунелско светло

  290FG тунелско светло

  1、Преглед на производот Тунелите се посебни делови од висококвалитетни автопати.Кога возилата влегуваат, поминуваат и излегуваат од тунелот, ќе се појават низа проблеми со видот.За да се прилагоди на промените во видот, потребно е да се постави дополнително електрооптичко осветлување.Тунелските светла се специјални светилки м...
  Прочитај повеќе
 • Светло за сончев вентилатор со ноќно светло и USB кабел може да ги полни мобилните или светилките за итни случаи

  Светло за сончев вентилатор со ноќно светло и USB кабел може да ги полни мобилните или светилките за итни случаи

  Основна спецификација Име на производ Соларна вентилаторска светлина со ноќна светлина Место на потекло Кина Име на бренд Aina Lighting Број на модел AN-HS-198 Примена Хотел, отворено, гаража, IP оцена за домаќинство IP65 Гаранција (година) 2-годишна работна температура (℃) -30 -40 Сертификација EMC, RoHS, ...
  Прочитај повеќе
 • Профил на компанијата

  Профил на компанијата

  Aina-4 Technologies (Shanghai) Co., Ltd. е приватна компанија со ограничена одговорност регистрирана во Шангај, Кина.Нашите канцеларии за продажба се наоѓаат во Пекинг и Шангај.Специјализирана е за истражување и развој, дизајн, производство и маркетинг на извори што емитуваат светлина и уреди за осветлување.Нашите фабрики се наоѓаат ...
  Прочитај повеќе
 • LED подземна светилка

  LED подземна светилка

  1、Преглед на производот LED подземната светилка е нов тип на подземна декоративна светилка со ултра светла LED како извор на светлина и LED погон со постојана струја како метод на возење.Широко се користи на плоштади, паркови на отворено, места за одмор и друго надворешно осветлување, како и зазеленување на паркови, тревници, ...
  Прочитај повеќе
 • Полумесечината ѕидна светлина

  Полумесечината ѕидна светлина

  1、Преглед на производот Ѕидните светла се украсни светилки за помошно осветлување инсталирани на внатрешни ѕидови.Полумесечините ѕидни светла се ѕидни светилки со полукружна форма со различни дезени, кои најчесто се поставуваат на балкони, скали, ходници, патеки и спални соби итн. 2、Детали за производот Моќта ...
  Прочитај повеќе
123456Следно >>> Страница 1/13