Lajme

 • Drita e tunelit GY600SDⅥ

  Drita e tunelit GY600SDⅥ

  Specification Model No GY600SDVI50W/175W/1000W IP rating IP66 Light size(mm) 1000x120x215, 750x120x215, 515x120x215 Weight(kg) 4kg,5kg,6kg Life 50000hours Carton size(mm) 555x325x315, 790x325x315, 1040x325x315 Material Die-cast aluminum + extruded aluminum + xhami i kalbur Po...
  Lexo më shumë
 • Profili i Kompanisë

  Profili i Kompanisë

  Aina-4 Technologies (Shanghai) Co., Ltd. është një kompani private e kufizuar e regjistruar në Shanghai, Kinë.Zyrat tona të shitjes janë të vendosura në Pekin dhe Shangai.Është e specializuar në R&D, projektimin, prodhimin dhe tregtimin e burimeve që emetojnë dritë dhe pajisjeve të ndriçimit.Fabrikat tona janë të vendosura...
  Lexo më shumë
 • Dritë tavani/Tuneli GY6530WXDLED

  Dritë tavani/Tuneli GY6530WXDLED

  Specifikimi Modeli Nr. ≥130lm/W CCT 3000K~5700K Co...
  Lexo më shumë
 • Drita e ventilatorit diellor me dritë nate dhe kabllo USB mund të karikojë llambat celulare ose të urgjencës

  Drita e ventilatorit diellor me dritë nate dhe kabllo USB mund të karikojë llambat celulare ose të urgjencës

  Specifikimet bazë Emri i produktit Drita e ventilatorit diellor me dritë nate Vendi i origjinës Kina Emri i markës Aina Lighting Numri i modelit AN-HS-198 Aplikimi Hotel, Jashtë, Garazh, Vlerësimi IP i Shtëpisë IP65 Garancia (Vit) 2-vjeçare Temperatura e punës (℃) -30 -40 Certifikimi EMC, RoHS, ...
  Lexo më shumë
 • reklama e dritës së murit të jashtëm

  reklama e dritës së murit të jashtëm

  Specifikimi Fuqia 50W±5% Diodë që lëshon dritë 100 copë*SMD3030 Fluks ndriçues 5000-5500lm Efekt drite 100-110lm/w Temperatura e ngjyrës 3000K/4000K/6000K Indeksi i paraqitjes së ngjyrave volt-20V/Vol-20V/70 Faktori 60HZ >0,95 Eta >87,5% Ser...
  Lexo më shumë
 • Koka e llambës së zërit

  Koka e llambës së zërit

  Koka e llambës zanore 1, Përmbledhja e produktit Koka e llambës zanore inteligjente me valë, kontroll i drejtpërdrejtë zanor, nuk ka nevojë për t'u lidhur me internetin, nuk ka nevojë të lidhni ndonjë pajisje tjetër.Materiali ABS, mund të lidhet me drita LED, llamba të kursimit të energjisë, etj. 2、Detajet e produktit Hyrja AC110-220V Përshkrimi...
  Lexo më shumë
 • Drita e tunelit 1080LXSD

  Drita e tunelit 1080LXSD

  1、Përmbledhje e produktit Tunelet janë seksione të veçanta të autostradave të shkallës së lartë.Kur automjetet hyjnë, kalojnë dhe dalin nga tuneli, do të shfaqen një sërë problemesh vizuale.Për t'u përshtatur me ndryshimet në vizion, duhet të vendoset ndriçim elektro-optik shtesë.Dritat e tunelit janë llamba të veçanta m...
  Lexo më shumë
 • Drita e tunelit 290FG

  Drita e tunelit 290FG

  1、Përmbledhje e produktit Tunelet janë seksione të veçanta të autostradave të shkallës së lartë.Kur automjetet hyjnë, kalojnë dhe dalin nga tuneli, do të shfaqen një sërë problemesh vizuale.Për t'u përshtatur me ndryshimet në vizion, duhet të vendoset ndriçim elektro-optik shtesë.Dritat e tunelit janë llamba të veçanta m...
  Lexo më shumë
 • Drita e ventilatorit diellor me dritë nate dhe kabllo USB mund të karikojë llambat celulare ose të urgjencës

  Drita e ventilatorit diellor me dritë nate dhe kabllo USB mund të karikojë llambat celulare ose të urgjencës

  Specifikimet bazë Emri i produktit Drita e ventilatorit diellor me dritë nate Vendi i origjinës Kina Emri i markës Aina Lighting Numri i modelit AN-HS-198 Aplikimi Hotel, Jashtë, Garazh, Vlerësimi IP i Shtëpisë IP65 Garancia (Vit) 2-vjeçare Temperatura e punës (℃) -30 -40 Certifikimi EMC, RoHS, ...
  Lexo më shumë
 • Profili i Kompanisë

  Profili i Kompanisë

  Aina-4 Technologies (Shanghai) Co., Ltd. është një kompani private e kufizuar e regjistruar në Shanghai, Kinë.Zyrat tona të shitjes janë të vendosura në Pekin dhe Shangai.Është e specializuar në R&D, projektimin, prodhimin dhe tregtimin e burimeve që emetojnë dritë dhe pajisjeve të ndriçimit.Fabrikat tona janë të vendosura...
  Lexo më shumë
 • Llambë LED nëntokësore

  Llambë LED nëntokësore

  1、Përmbledhje e produktit Llampa nëntokësore LED është një lloj i ri i llambës dekorative nëntokësore me LED ultra të ndezur si burim drite dhe ngasje me rrymë konstante LED si metodë drejtimi.Përdoret gjerësisht në sheshe, parqe të jashtme, vende argëtimi dhe ndriçime të tjera të jashtme, si dhe gjelbërimin e parkut, lëndinat, ...
  Lexo më shumë
 • Drita e murit gjysmë hëne

  Drita e murit gjysmë hëne

  1、Përmbledhje e produktit Dritat e murit janë llamba dekorative ndriçuese ndihmëse të instaluara në muret e brendshme.Dritat e murit gjysmë hënë janë llamba muri në formë gjysmë rrethore me modele të ndryshme, të cilat instalohen kryesisht në ballkone, shkallë, korridore, korridore dhe dhoma gjumi etj. 2、Detajet e produktit Fuqia ...
  Lexo më shumë