Më shumë LED se kurrë: Me gamën tonë të gjerë të llambave LED, ne tani ju ofrojmë një përzgjedhje emocionuese të produkteve për një gamë të gjerë kërkesash ndriçimi - dhe shumë risi të mëdha.

Rreth nesh

Përdorni veprimin tonë për të krijuar vlerë për klientët

Aina-4 Technologies (Shanghai) Co., Ltd. është një kompani private e kufizuar e regjistruar në Shanghai, Kinë.Është e specializuar në R&D, projektimin, prodhimin dhe tregtimin e burimeve që emetojnë dritë dhe pajisjeve të ndriçimit.Është një ndërmarrje e formuar nga katër (4) kompani pioniere të ndriçimit, duke bashkuar burimet e tyre për të prodhuar produkte dhe shërbime që krijojnë qëndrueshmëri jo vetëm për mjedisin, por edhe për ekonomitë dhe shoqëritë me të cilat rritet kompania.

0508fabrika (3)

Bota emocionuese e ndriçimit LED

Lëreni veten të frymëzoheni nga histori shumë të ndryshme LED
 • Historia LED

  A mund të përdoret ndonjë dritë si drita e rritjes?

  Ndriçim inovativ dhe i lirë me LED

  1) Jo, spektri duhet të jetë i njëanshëm.Ndriçimi i zakonshëm LED është i ndryshëm nga spektri i dritave të rritjes së bimëve;Ndriçimi i zakonshëm ka shumë komponentë të dritës joefektive, duke përfshirë një përmbajtje relativisht të lartë të dritës jeshile që nuk absorbohet gjatë rritjes së bimëve, kështu që dritat e zakonshme LED nuk mund të ...

 • Historia LED

  Drita e tunelit 1000SD

  Ndriçim inovativ dhe i lirë me LED

  1、Përmbledhje e produktit Tunelet janë seksione të veçanta të autostradave të shkallës së lartë.Kur automjetet hyjnë, kalojnë dhe dalin nga tuneli, do të shfaqen një sërë problemesh vizuale.Për t'u përshtatur me ndryshimet në vizion, duhet të vendoset ndriçim elektro-optik shtesë.Dritat e tunelit janë llamba të veçanta ...

 • Historia LED

  Seria GY180 SD e dritës reflektuese të tunelit

  Ndriçim inovativ dhe i lirë me LED

  Specifikimi Nr. Modeli GY180SD-L1000 GY180SD-L600 Burimi i ndriçimit LED Fuqia e shpejtësisë 10-30W 50W Hyrja AC220V/50HZ Faktori i fuqisë ≥0,9 Efikasiteti i ndritshëm i llambës(lm/w) ≥100lm/w) ≥100lm/w00 Reforma ngjyrash30K Vlerësimi IP IP65 Niveli i sigurisë elektrike KLASA ...

 • Historia LED

  Seria e dritës së tunelit GY35SD

  Ndriçim inovativ dhe i lirë me LED

  Specifikimi Nr. Modeli GY35SD Fuqia 50W,100W,150W,200W,250W,300W Tensioni hyrës AC100-240V Efiçenca ndriçuese e llambës IP (lm/w) ≥120 Faktori i fuqisë ≥0,95 Temperatura e paraqitjes së ngjyrave (30000000) vlerësimi IP65 Temperatura e ambientit të punës (℃) - 40 ~40 Punon en...

 • Historia LED

  Drita e tunelit GY600SDⅥ

  Ndriçim inovativ dhe i lirë me LED

  Modeli i Specifikimit Nr GY600SDVI50W/175W/1000W Vlerësimi IP IP66 Madhësia e dritës (mm) 1000x120x215, 750x120x215, 515x120x215 Pesha (kg) 4kg, 6kg Life 50000hours Size Carton (mm) 55x325x315 + xhami i temperuar Po...

Më shumë Produkte

Një përzierje emocionuese e formave të cilësisë së mirë, teknologjisë elegante të filamentit, dritës së bukur dhe efikasitetit të energjisë