Moduli LED Drita e Tunelit Drita e Dritës së Përmbytjes 400W500W800W Drita e jashtme e papërshkueshme nga uji Ndriçimi i gjimnazit

Detaje të shpejta:

Numri i modelit: Seria AN-YXY-XQCD

Tensioni i hyrjes: AC 85-265V

CRI (Ra>): 80

Këndi i rrezes (°): 120

Jetëgjatësia e punës (Ora): 50000

Materiali i trupit të llambës: Alumini

Vlerësimi IP: IP65

Certifikimi: Ce, EMC, LVD, RoHS

Vendi i origjinës: Shenzhen, Kinë,

Emri i markës: Aina Lighting

Fluksi i ndritshëm i llambës (lm): 2000

Temperatura e punës (℃): -10 ℃- 40 ℃

Garancia (vit): 3 vjet

Emri i produktit: Flood Light

Fjala kyçe: Dritë përmbytjeje e kualifikuar në natyrë

Temperatura e ngjyrave (CCT): 3000K-6500K

Karakteristika: Ndriçim i lartë

Burimi i dritës: PhilipsLED

Aplikimi: Rrugë, oborr, zonë industriale

Veçori:

·Shkallë e lartë rezistente ndaj ujit

· Metoda të shumta instalimi

·Këndi i rregullueshëm i dritës

·Kënde të ndryshme të rrezeve janë opsionale (10/25/45/60/90)

·Strehimi me cilësi të lartë-Alumini me përçueshmëri të lartë termike të farkëtuar në të ftohtë 1070

Shfaqja e detajeve

thatë (1)
thatë (2)

Detajet e paketës:

Fuqia Madhësia e kartonit Pesha bruto
400 W 380*530*220 mm 17 kg
800 W 690*600*220 mm 29 kg
1200 W 950*600*220 mm 40 kg

Dorëzimi & Dërgesa

1. Paketim i mirë neutral, Ose paketim sipas dëshirës.OEM/ODM janë të mirëseardhura.

2.FedEx/DHL/UPS/TNT për mostrat

3. Nga ajri ose nga deti për mallrat e grupit, për FCL;Marrja e aeroportit/portit;

4. Klientët që specifikojnë transportuesit e mallrave ose metodat e transportit të negociueshme!

5. Koha e dorëzimit: 3-7 ditë për mostrat;7-25 ditë për mallrat e grumbullit.

Rreth NE

Shanghai Aina Lighting Technology Co, Ltd është një prodhues profesionist i specializuar në integrimin e zhvillimit, prodhimin dhe shitjen e produkteve LED.Aina Lighting përmirëson vazhdimisht cilësinë e produktit dhe zhvillon produkte të reja.Ekipi ynë i inxhinierëve profesionistë fokusohet në R & D vazhdimisht u ofron klientëve tanë produkte të kënaqur dhe dizajn për projekte, i ndihmon ata të qëndrojnë në krye të tregjeve të tyre. Ndërkohë, ne projektojmë dhe bëjmë produktet tona sipas specifikave ose kërkesave të klientëve.Ne kemi standarde shumë të rrepta QC.Të gjitha produktet tona kanë kaluar 48 orë test djegieje dhe test të rritjes çdo 5 sekonda për të siguruar 100% cilësi për klientët tanë.Produktet tona janë eksportuar në më shumë se 30 vende, si SHBA, Kanada, Meksikë, Evropë etj. dhe marrin reputacion të lartë nga klientët tanë.


Koha e postimit: Maj-15-2023